X
تبلیغات
رایتل

راز و رمز کامپیوتر

Golden Records v1.07

:: تبدیل کاست ها و صفحه های قدیمی به CD توسط Golden Records v1.07 ::

شاید شما هم به این فکر افتاده باشید تا نوارهای کاست قدیمی و یا حتی صفحه های قدیمی مربوط به دستگاه گرامافون را به CD تبدیل کنید. برای این کار شما به یک دستگاه گرامافون که دارای فیش خروجی صدا باشد تا آن را به کامپیوتر متصل کنید نیازمند می باشید. نسخه هایی از این دستگاه که به صورت کیفی و چمدانی بودند دارای این قابلیت می باشند. همچنین برای تبدیل نوارهای کاست نیز به یک ضبط صوت که دارای خروجی صدا باشد برای اتصال به سیستم نیاز دارید که در هر منزلی امروزه یافت می شود. برای تبدیل معولا از نرم افزار های ضبط صدا استفاده می شود که نتیجه آن در چنین مواردی افت بسیار زیاد کیفیت صدا می باشد. علت این موضوع این می باشد که چون این نوار ها و صفحات اکثرا قدیمی می باشند و با توجه به گذشت زمان و عوامل محیطی دچار کاهش کیفیت شده اند در هنگام ارتباط صوتی از طریق کامپیوتر و ظبط آنها توسط نرم افزار دچار افت کیفیت مجددی شده و کیفیت آن ها بسیار کاهش می یابد.

در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که برای تبدیل مستقیم از این دستگاهها به CD طراحی شده است.

 

Golden Records نام نرم افزاری از شرکت NCH می باشد که این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا به صورت مستقیم از دستگاه ضبط صوت و یا گرامافون صدا را بر روی CD بدون افت و کاهش کیفیت کپی کرده و آن را به CD های صوتی تبدیل کنید. این نرم افزار با کمک ابزار جادویی ( Wizard ) به صورت کاملا آسان و در مراحل پشت سر هم به راحتی امکان تبدیل را فراهم می کند.

 

از ویژگی های این نرم افزار به موارد زیر می توان اشاره کرد:

- تبدیل از صفحه ها و نوار کاست به صورت مستقیم به فرمت های WAV و MP3 ، و یا کپی مستقیم بر روی CD

- استفاده از wizard برای سهولت در انجام کار به صورت قدم به قدم

- تنظیمات صوتی برای بهینه سازی کیفیت صدا

- فشرده سازی برای فرمت MP3 برای کاهش حجم صدای ذخیره شده بدون کاهش کیفیت

- دارای تنظیمات خودکار برای ضبط صدا در بهترین حالت ممکن

- حذف خودکار صدا های اضافی ( noise ) از روی صدای اصلی

و ... .

 

  دانلود کنید نسخه  1.07 را با حجم 459 کیلوبایت

crack

H264 WebCam Pro 2.20

:: کنترل دوربین های مدار بسته و اینترنتی توسط H264 WebCam Pro 2.20 ::

شاید شما هم درباره دوربین هایی که به صورت مستقیم به کامپیوتر از طریق USB ، ethernet  و ... وصل می شوند چیزی شنیده اید. از این نوع دوربین ها بیشتر برای کنترل مکان ها به صورت مدار بسته استفاده می شود. این دوربین ها دارای interface های خودکار برای نمایش تصویر می باشند. به عنوان مثال تحت وب می توان تصاویر دوربین را مشاهده نمود و یا به عنوان مثال می توان آن ها را طوری تنظیم نمود که در هر 20 ثانیه عکس برداری کرده و آن ها را بر روی یک FTP بر روی اینترنت قرار دهند و یا آنها را به email شخصی شما می فرستند. در بسیاری از نقاطی که از این نوع دوربین ها استفاده می کنند آنها را بر روی اینترنت به اشتراک می گذارند.

امروز نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که از طریق آن شما می توانید تصاویر این دوربین های به اشتراک گذاشته شده را مشاهده کنید و یا دوربین های خود را کنترل کنید.

 

H264 WebCam Pro نام نرم افزاری است که شما به کمک آن می توانید تصاویر دوربین هایی که بر روی اینترنت بر اساس IP به اشتراک گذاشته شده اند را مشاهده کرده و حتی آن ها را ضبط کنید. می توانید تعداد زیادی از دوربین ها را به برنامه معرفی کنید و تصاویر آن ها را به صورت همزمان مشاهده کنید.

همچنین این برنامه دارای این امکان می باشد که با حرکت جسمی در مقابل دوربین اقدام به ضبط تصاویر کند. به عنوان مثال شما می توانید دوربینی را در اتاق شخصی و یا محل کار خود تعبیه کنید. سپس برنامه را تنظیم کنید که با حرکت هر جسمی شروع به ضبط تصویر کند. در این حالت اگر اتاق شما خالی باشد و فردی به آن وارد شود ، برنامه به صورت خودکار شروع به ضبط تصاویر و اعمال انجام شده توسط فرد را می کند. همچنین شما به وسیله این نرم افزار می توانید دوربین خود را از راه دور کنترل کنید. اگر دوربین شما از این امکان برخودار باشد که بتوان از راه دور بر روی آن کنترل داشت به کمک این نرم افزار شما می توانید دستورات کنترلی خود را اعمال کنید. به عنوان مثال می توانید دوربین را در جهات مختلف چرخانده و یا اقدام به نزدیک نمایی تصاویر کنید.

 

در زیر به تعدادی از ویژگی های زیر اشاره می کنیم:

- قابلیت Encode کردن تصاویر و صدا ها

- توانایی ضبط تصاویر در فرمت های MP4, MOV, PSP, AVI, FLV, SWF و ...

- قابلیت تنظیم مسیر فایل های ضبط شده

- مشاهده تصاویر دوربین هایی که در نقاط مختلف جهان تصاویر خود را به اشتراک گذاشته اند

- قابلیت کنترل از راه دور دوربین.

- توانایی شروع ضبط تصاویر با حرکت اجسام ( motion detect ) در 16 دوربین همزمان

- قابلیت تنظیم برنامه تا پس از زمان معین اقدام به عکس برداری کند

- توانایی ارسال عکس ها به سرور های FTP شخصی و صندوق EMail شما

- نمایش تصاویر دوربین به صورت تمام صفحه ( Full Screen )

- اخطار به کاربر در صورت حرکت جسم درون تصاویری که از قبل آن ها را برای این قابلیت تنظیم کرده اید

و صد ها امکان دیگر.

 

این برنامه از لحاظ مدیریتی بسیار کامل می باشد و برای شرکت هایی که اقدام به ارائه خدمات امنیتی می کنند نیز توصیه می شود.

 

  دانلود کنید نسخه  2.20 را با حجم 3.20 مگابایت

کرک:
 crack

crack

Windows Vista Upgrade Advisor 1.0

:: Windows Vista Upgrade Advisor 1.0 ابزاری برای چک کردن سیستم قبل از نصب ویندوز Vista ::

همان طور که مطلع هستید شرکت نرم افزاری بزرگ MicroSoft مدتی پیشن نسخه جدید سیستم عامل ویندوز خود را با نام Vista به بازار عرضه کرد. این سیستم عامل با توجه به مدت زمان کمی که به بازار فروش عرضه شده است اما از تعداد طرفداران زیادی برخوردار است و هر روزه بر تعداد افرادی که Vista را به عنوان سیستم عامل اصلی خود و جایگزین نسخه های دیگر ویندوز می کنند ، افزوده می شود. این ویندوز از رابط جدید گرافیکی بهره می برد و ظاهر آن با تمامی نسخه های ویندوز ارائه شده متفاوت است. حتی عده ای از کارشناسان نرم افزار، تفاوت این رابط جدید گرافیکی در ویندوز Vista را با ویندوز XP ، به تفاوت ظاهری ویندوز XP و ویندوز 98 تشبیه کرده اند.

Vista با توجه به تغییرات کلی که در هسته  اصلی آن انجام شده است باید بر روی کامپیوتر هایی نصب شود که از لحاظ سخت افزاری نیز با آن سازگاری داشته باشد تا بهترین حالت استفاده از ویندوز را برای کاربر فراهم کند.

به همین منظور شرکت MicroSoft اقدام به ساخت ابزار کوچکی را به صورت رایگان کرده است.

 

Windows Vista Upgrade Advisor نام این ابزار می باشد که برای چک کردن سخت افزار کامپیوتر طراحی شده است که آیا با ویندوز Vista سازگار می باشد یا خیر. به کمک این نرم افزار کاربر می تواند مطلع شود که آیا کامپیوتر او توانایی نصب ویندوز Vista را دارد یا خیر ! و آیا می تواند این ویندوز را بر روی کامپیوتر خود نصب کند ؟!

این برنامه قسمت های مختلف سخت افزاری مانند کارت های گرافیک ، کارت های حافظه ( Ram ) ، فضای خالی بر روی HardDisk و دیگر قسمت ها را چک می کند و نتیجه را به کاربر نشان می دهد.

اگر قصد نصب کردن ویندوز Vista را دارید دانلود و استفاده از این برنامه را به شما توصیه میکنیم تا در هنگام نصب دچار مشکل نشوید.

 

  دانلود کنید نسخه  1.0 را با حجم 6.59 مگابایت

Web Builder v4.07

:: طراحی و ساخت صفحات وب توسط Web Builder v4.07 ::

برای طراحی وب سایت نرم افزار های متعددی قرار دارد . اکثر شرکت های بزرگ نرم افزاری بخش عظیمی از کار خود را بر روی این امر متمرکز کرده اند و هر کدام از آنها برای پیشی گرفتن از دیگری در بازار رقابت هر روزه امکانات جدیدی را به نرم افزار های خود اضافه می کنند. امروز قصد معری نرم افزاری را داریم که از روش wysiwyg پیروی می کند. این کلمه اختصار یافته جمله What-You-See-Is-What-You-Get می باشد و به این معنی که همان چیزی را که مشاهده می کنید همان چیزی است که مشاهده می کنید ، که در واقع به شیء گرا بودن برنامه اشاره دارد.

 

Web Builder نام نرم افزاری است که به شما امکان طراحی صفحات وب را به صورت شیء گرا می دهد. اساس کار این نرم افزار نیز بر پایه زبان برنامه نویسی اصلی وب یعنی HTML می باشد. این نرم افزار به صورت خودکار کار شما را در این نرم افزار که انتخاب گزینه ها و قرار دادن آنها در صفحات وب است را به زبان HTML تبدیل می کند و شما از این طریق به راحتی و بدون نیاز به یادگیری زبان HTML می توانید وب سایت خود را طراحی کنید.

 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- بدون نیاز به دانش زبان HTML می توانید وب سایت خود را به صورت شیء گرا طراحی کنید

- دارای قابلیت کشیدن و رها کردن اجزا سازنده صفحه وب از طریق موس در برنامه

- مدیریت آسان بر صفحات، شما در هر زمان می توانید صفحات خود را در برنامه قرار دهید و آن ها را ویرایش کنید

- قابلیت سفارشی ساختن منو ها ، کلید ها و ...

- توانایی ساخت فرم ها و فیلد های مخفی در صفحات

- شما می توانید کد های HTML و یا JavaScript خود را در قسمت سورس صفحات قرار دهید

- قابلیت تغییر ظاهر scrollbar صفحات برای نمایش در مرورگر internet explorer

- همچنین شما می توانید قالب های آماده وب سایت را درون برنامه استفاده کنید . این نرم افزار خود نیز دارای بیش از 100 قالب آماده برای طراحی وب سایت می باشد.

- قابلیت انتشار فایل های وب سایت شما بر روی فضا های اینترنتی توسط Publish Tool ( ابزار انتشار )

و بیش از صد ها ویژگی دیگر

 

  دانلود نسخه  4.07
size: 3.39 MB

Atlantis Word Processor v1.6.1.5

:: Atlantis Word Processor v1.6.1.5 رقیبی برای MS Word ::

امروزه اکثر کاربران برای نوشتن متون مختلفی مانند مقالات دانشجویی ، تحقیق های علمی ، داستان و ... که دارای محتوای زیاد و بیش از چندین صفحه می باشد از نرم افزار MS Word استفاده می کنند. نرم افزار word در میان کاربران جایگاه خود را باز کرده است و به عنوان بهترین ابزار در این زمینه شناخته شده می شود. نرم افزار word همرا با مجموعه office شرکت مایکروسافت عرضه می شود و باید به همراه آن بر روی سیستم نصب شود. این امر در بعضی از موارد برای کاربر کمی مشکل زا است . همچنین افرادی که بخواهند تنها از نرم افزار word استفاده کنند باید کل مجموعه office را خریداری کنند که هزینه زیادی را برای خریدار در بر دارد. البته این مورد در کشور ما زیاد محسوس نمی باشد.

در این مطلب قصد معرفی نرم افزاری را به شما داریم که می توان آن را رقیبی برای برنامه word دانست !

 

Atlantis Word Processor نام نرم افزاری می باشد که برای تایپ کردن متون کاربرد دارد. این نرم افزار توسط شرکت نرم افزاری و برنامه نویسی ATLANTIS ساخته شده است. این نرم افزار همانند برنامه word از امکانات و گزینه های متعددی برخوردار می باشد. در این برنامه شما توانایی تایپ متون و قرار دادن عکس در میان صفحات و همچنین قرار دادن افکت های نمایشی به همراه تصاویر کوچک متحرک در میان صفحات را دارید. این نرم افزار هم اکنون یکی از پرطرفدارترین برنامه ها در زمینه ساخت سند های متنی می باشد و در حال رقابتی سخت با نرم افزار MS Word می باشد.

 

از ویژگی ها و امکانات این نرم افزار به موارد زیر می توان اشاره کرد:

- ساخت سند های مختلف متنی

- دارای قالب های آماده برای ایجاد زیبایی ظاهری در سند ها برای نوشتن نامه و ...

- قابلیت نگارش چندین فایل به طور همزمان

- دارای فونت های متعدد برای متون

- قابلیت تغییر اندازه ، رنگ ، رنگ پشت زمینه متن

- توانایی ساخت صفحات شبیه به حالت صفحات روزنامه ای

- توانایی ویرایش عکس های قرار داده شده در صفحات

- دارای دو حالت مختلف گرافیکی برای نوشتن متون

- قابلیت چک کردن کلمات از لحاظ املایی کلمات و پشتیبانی از 16 زبان دنیا

- قابلیت ذخیره سازی سند ها به صورت فایل های وب در فرمت HTML

و بسیاری از امکانات دیگر

 

  دانلود کنید نسخه  1.6.1.5 را با حجم 3.80 مگابایت

دو کرک متفاوت:

Crack1

Crack2

Virtual DJ 4.2

:: با Virtual DJ 4.2 شما هم یک DJ شوید ::

امروزه یکی از پر طرفدارترین سبک آهنگ ها سبک DJ می باشد و افراد زیادی در این زمینه در عرصه موسیقی فعالیت می کنند. این نوع سبک موسیقی به علت ریتم تند و منحصر به فردی که داراست در میان جوانان بسیار پرطرفدار می باشد . این نوع موسیقی توسط دستگاه هایی ساخته می شود که به آن DJ  و یا DJ Machine گفته می شود. این دستگاه ها دارای میکسرهای صدا و کیبورد تنظیمات صوتی به همراه دو صفحه گردان می باشد که این دو صفحه حالتی همانند صفحه های گرامافون قدیمی را داراست و یکی از مهمترین کارهایی که با آن انجام می شود ایجاد افکت های صوتی می باشد. در کشور ما علاقه مندان زیادی به این سبک از موسیقی علاقه دارند که متاسفانه به علت هزینه بالایی که برای خرید این دستگاه ها دارند عده کثیری از علاقه مندان این سبک توان تهیه آن را ندارند.

در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به وسیله آن شما دارای یک دستگاه DJ در کامپیوتر خود خواهید شد.

 

Virtual DJ نام نرم افزار مشهوری در میان افرادیست که در زمینه موسیقی فعالیت می کنند. این نرم افزار با ایجا یک محیط مجازی از یک دستگاه DJ در کامپیوتر به کاربر امکان استفاده از اکثر امکانات یک دستگاه واقعی DJ را می دهد. حتی این نرم افزار دارای دو صفحه گردان نیز می باشد و کاربر می تواند به وسیله آنها افکت های دلخواه را ایجاد کند.

برای کار با این نرم افزار شما می بایست آهنگ هایی را که قصد کار بر روی آن ها را دارید در برنامه وارد کنید و پس از بارگذاری آهنگ در برنامه شما می توانید تغییرات دلخواه ، افکت های مختلف و ... را بر روی آهنگ اعملا کنید.

 

از ویژگی ها و توانایی های این نرم افزار به موارد زیر می توان اشاره کرد:

- توانایی میکس دو فایل صوتی بر روی هم

- ایجاد افکت های DJ بر روی آهنگ هایی که از قبل آماده کرده اید

- افزایش و کاهش سرعت آهنگ

- قرار دادن یک قسمت از یک فایل صوتی بر روی آهنگ به صورت حلقه تکرار شونده ( Loop )

- توانایی جدا سازی صدای خواننده از متن آهنگ

- قابلیت ضبط صدا از طریق میکروفون

- توانایی میکس صدا بر روی تصاویر

- دارای نمونه های صوتی آماده از ساز های مختلف در برنامه

 و بسیاری از توانایی های دیگر

 

یکی از افکت هایی را که توسط این برنامه و صفحه گردان بر روی آهنگ ایجاد کرده ام را میتوانید با حجم 100 کیلوبایت از اینجا دانلود کنید.

 دانلود نسخه کامل با حجم 37 مگابایت:

  دانلود نسخه کامل

DeskCalc Business Pro v4.15

:: DeskCalc Business Pro v4.15 یک ماشین حساب مهندسی کامل ::

امروزه افرادی که دارای شغل های مهندسی و تخصصی تجاری می باشند برای انجام محاسبات دقیق در فعالیت های مختلف روزانه خود مانند نقشه کشی و دیگر فعالیتها از ماشین حساب های دقیق با امکانات بالا استفاده می کنند. در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید در هزینه خرید ماشین حساب های مهندسی صرفه جویی کنید.

 

DeskCalc Business Pro نام نرم افزار ماشین حساب مهندسی کاملی می باشد که برای شرکت های تجاری و مهندسان نوشته شده است. این نرم افزار تمامی امکاناتی را که یک ماشین حساب مهندسی دارا می باشد را دارد و به مهندسان و افرادی که با این گونه ماشین حساب ها سر و کار دارند می توانند به کمک این نرم افزار تمامی نیاز های خود را برآورده کنند. همچنین این نرم افزار می تواند برای دانشجویان و دانش آموزان دبیرستانی نیز مفید باشد و دیگر نیاز نیست تا مبالغ زیادی را برای خرید این گونه دستگاه ها هزینه کنند.

 

از ویژگی های این ماشین حساب مهندسی نرم افزاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- قابلیت انجام محاسبات مختلف معمولی و مهندسی

- توانایی ذخیره سازی نتایج و عملیات های انجام شده در حافظه مجازی

- امکان چاپ نتایج توسط چاپگر

- توانایی تبدیل واحد

- توانایی ذخیره سازی تمامی فعالیت ها و ارائه گزارش در فرمت فایل های Excel

- قابلیت کپی کردن نتایج در حافظه Clipboard

- و ... .

 

  دانلود کنید نسخه  4.15 را با حجم 2.66 مگابایت

 کرک

Adolix Wallpaper Changer 2.1

:: مدیریت بر تصاویر پشت زمینه دسکتاپ توسط Adolix Wallpaper Changer 2.1 ::

اکثرا کاربران برای پشت زمینه دسکتاپ ، اقدام به قرار دادن تصاویر و عکس های مختلفی می کنند و به اصطلاح Wallpaper خود را تغییر می دهند. اما استفاده و مشاهده یک عکس پس از چند ساعت خسته کننده می شود و کاربر مجددا خود عکس پشت زمینه را تغییر می دهد. مسلماً تغییر عکس به صورت دستی امری است که با گذشت مدتی خود نیز خسته کننده می شود و کاربر دیگر این عمل را انجام نمی دهد.به همین منظور نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به وسیله آن می توانید بر تصاویر پشت زمینه دسکتاپ مدیریت داشته و آنها را کنترل کنید.

 

Adolix Wallpaper Changer نام نرم افزایر رایگان می باشد که وضیفه مدیریت بر تصاویر پشت زمینه را داراست و به طور خودکار در مدت زمان معینی تصاویر دلخواه شما را تغییر می دهد. شما در این برنامه تمامی عکس های مورد علاقه خود را انتخاب می کنید و آن ها را برای تنظیمات و تغییرات خودکار آماده می سازید. این نرم افزار از اکثر فرمت های مختلف عکس مانند JPG, GIF, PNG , BMP و ... پشتیبانی می کند.

 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- استفاده آسان در تنظیمات و انتخاب عکس های دلخواه

- توانایی تهیه لیست های مختلف و گروه بندی تصاویر در برنامه برای مدیریت راحت تر

- پشتیبانی از فرمت هایی مانند BMP, JPG, GIF, PNG,PCX,TGA, TIF و ...

- شما این توانایی را دارید تا با تغییر عکس پشت زمینه برنامه را طوری تنظیم نمایید که رنگ زمینه دسکتاپ نیز با آن عکس تغییر کند.

- قابلیت تنظیم برنامه زمانی برای تغییر در عکس ها

- توانایی تغییر در محل قرار گیری عکس ها در پشت زمینه دسکتاپ

 و ... .

 

  دانلود کنید نسخه  2.1 را با حجم 3.23 مگابایت

1 2 3 4 >>