راز و رمز کامپیوتر

کنترل از راه دور سیستم با نرم افزاری ایرانی

:: کنترل از راه دور سیستم با نرم افزاری ایرانی و متفاوت تحت عنوان TroMessenger 1.1 ::

برای مدیریت از راه دور سیستم ها نرم افزارهای متعدد و مختلفی عرضه شده اند که هر کدام توانایی ها و قابلیت های گوناگونی دارند و اکثر آنها پس از اتصال به سیستم می بایستی از طریق محیط خود نرم افزار کنترل شوند .

TroMessenger

نام نرم افزاری ایرانی منحصر به فرد و متفاوتیست که که توسط دوست خوبمون محمد عزیز نوشته شده و به صورت رایگان عرضع شده است و به شما امکان گرفتن کامل کنترل یک شخص را از طریق یاهو مسنجر سیستم به دست گیرید . به این تریتیب شما با سیستم طرف می توانید به صحبت بپردازید و دستورات تعریف شده ی نرم افزار را به آن داده و اطلاعات مورد نظر را دریافت نمایید . به عبارتی سیستم شخص که شما می بایستی کنترل از راه دور آن را به دست گیرید به صورت یک Robot در یاهو مسنجر ظاهر شده و هنگامی که سیستم تحت کنترل شما به اینترنت متصل باشد شما با دادن پیغام به یاهو آی دی ساخته شده توسط خودتان و قرار داده شده در تنظیمات فایل سرور می توانید دستورات را به سیستم طرف مقابل بدهید .

برای روشن شدن هر چه بهتر چگونگی کار این نرم افزار جالب و قدرتمند به توضیحات سایت سازنده ی نرم افزار توجه کنید .

توضیحات سایت سازنده در مورد نرم افزار کنترل از راه دور TroMessenger :

این برنامه برای کنترل از راه دور کامپیوتر ها به وسیله یاهو مسنجر است.

این برنامه برای کنترل کامپیوتر از طریق یاهو مسنجر است. بدین معنی که این برنامه یک روبات در یاهو مسنجر برای شما درست می‌کند که با ارسال PM به آی دی آن روبات، می توانید دستورات خود را روی کامپیوتر هدف اجرا کنید.

این مانند این است که شما دارید با کامپیوتر مورد نظر صحبت می کنید. و او حرف شما را گوش کرده و اجرا می کند.

نحوه عملکرد برنامه

این برنامه بدین صورت کار می کند که: شما در تنظیمات برنامه، یک آی دی و پسورد برای روبات این برنامه تعریف می کنید، و وقتی که این برنامه در کامپیوتر هدف اجرا شد، منتظر می ماند تا آن کامپیوتر به اینترنت وصل شده، و بعد از وصل شدن، آن آی دی Online شده و منتظر دریافت فرامین می ماند. و شما می توانید با PM دادن به آن ID و ارسال فرامین خاص، کارهای خاصی را روی کامپیوتر هدف انجام دهید.

مزیت های برنامه

این برنامه به دلیل بهره گیری از شیوه جدید ارتباطی یعنی استفاده از پروتکل یاهو مسنجر، مزیت هایی نسبت به تروجانهای دیگر دارد که در زیر ذکر می کنیم:

عدم نیاز به آدرس IP - این مهمترین مزیت این برنامه است. در تروجانهای دیگر شما باید حتما آدرس IP آن کامپیوتر را داشته باشید تا بتوانید به آن وصل شده و عملیات خود را انجام دهید (مانند تروجان ترویا Troya) اما سوالی که اینجام پیش می آید این که چطور می توان کامپیوتری را بدون داشتن آدرس IP آن کنترل کرد ؟ جواب این است که: چون این برنامه یک روبات یاهو مسنجر برای شما فراهم می کند، لذا نیازی به دانستن آدرس IP کامپیوتر هدف نیست. چون شما فرامین خود را به روبات ارسال می کنید و چون آن روبات یک آی دی یاهو مسنجر است، در هر کامپیوتری می تواند آنلاین شود و تنها نیازش وصل بودن اینترنت است. لذا با استفاده از این برنامه می توانید بدون داشتن IP هک کنید !

کارایی در سیستم هایی که غیر مستقیم به اینترنت وصل شده اند - مشکل اصلی تروجان هایی مانند ترویا Troya این است که آنها بر اساس آدرس IP کار می کنند و تنها در کام÷یوترهایی قابل استفاده هستند که IP Valid داشته باشند. یا در حالت دیگر، IP شما نسبت به آن کامپیوتر Valid (معتبر) باشد. این بدین معناست که مثلا اگر شما در یک شبکه قرار داشته باشید و سرور Troya روی یکی از کامپیوترهای آن شبکه اجرا شده باشد، چون آن کامپیوتر نسبت به شما IP شناخته شده ای دارد، لذا می توانید به آن وصل شوید. اما کس دیگری از خارج آن شبکه نمی تواند به آن کامپیوتر دسترسی داشته باشد.

مثلا در کافی نت ها، که یک کامپیوتر مرکزی به اینترنت وصل می شود و دارای IP Valid (آی پی معتبر) است و دیگر کامپیوترهای آن شبکه که از طریق کامیپوتر مرکزی به اینترنت وصل می شوند، IP Valid در اینترنت ندارند. لذا، با استفاده از یک تروجان مثل ترویا Troya تنها می توان کامپیوتر مرکزی را کنترل کرد. آن هم در صورتی که IP ولید داشته باشد. و  به دیگر کامپیوترهای این کافی نت از خارج شبکه نمی توان دسترسی داشت. اما این مشکل دیگر در "ترومسنجر" وجود ندارد. زیرا کار این برنامه بر اساس آدرس IP نیست و Valid بودن یا نبودن آن تاثیری در کارکرد این برنامه ندارد.

کارهایی که این برنامه انجام می دهد.

نکته: بزرگ و کوچک بودن فرمانها تاثیری در اجرا شدن یا نشدن آنها نخواهد داشت. مثلا cmd/ برابر با CmD/ است.

دیدن فایلها و پوشه ها - با استفاده از فرمان cmd/ می توانید فرامین سیستم عامل DOS را روی کامپیوتر هدف اجرا کنید و نتیجه آن را همان لحظه در پنجره PM مشاهده کنید. چنانچه متن خروجی از اجرای آن فرمان از یک حد خاصی بیشتر بود، به قسمتهای مختلف خرد شده و تکه تکه در پنجره PM ارسال می شود. چون یاهو مسنجر از لحاظ حداکثر طول یک پیام محدودیت دارد و نمی توان متنی را بیش از یک حد مشخص در پنجره PM ارسال کرد.

با فرمان view/ می توانید محتویات یک فایل متن را در پنجره PM نمایش دهید. که وضعیت آن در صورت طولانی بودن متن به همان شکلی که در بالا توضیح داده شد خواهد بود.

دانلود فایل از کامپیوتر هدف - با فرمان getfile/ می توانید یک فایل را به طور غیرمستقیم دانلود کنید. بدین صورت که با مشخص کردن مسیر فایل در کامپیوتر هدف، آن فایل در محل خاصی Upload شده و لینک آن به شما داده خواهد شد.

گرفتن عکس از صفحه مانیتور - با استفاده از فرمان screenshot/ می توانید عکس صفحه مونیتور کامپیوتر هدف را مشاهده کنید. حتما این سوال برایتان پیش آمده که : یاهو مسنجر که یک محیط متنی است، چطور می‌تواند تصویر برای ما ارسال کند ؟ جواب این است که : عکس در محل خاصی Upload شده و لینک آن به شما داده می‌شود که می توانید آن را در Internet Explorer مشاهده کنید.

بیرون دادن CD Drive - همانند سنت دیرینه ی همه تروجانها، با استفاده از فرامین ejectcd/ و closecd/ می توانید درایو CD ی کامپیوتر هدف را بیرون داده و یا تو بکشید.

خاموش و Restart کردن کامپیوتر - با فرامین shutdown/ و restart/ می توانید کامپیوتر را خاموش یا ریست کنید. البته مواظب باشید که برای این کار هیچ تاییدیه یا سوالی از شما پرسیده نخواهد شد و کلیه اطلاعات ذخیره نشده شما از بین خواهد رفت. لذا در هنگام تست این فرمان احتیاط کنید.

دریافت فایل از اینترنت - با فرمان download/ می توانید فایلی را از اینترنت در کامپیوتر هدف دانلود کنید. و تعیین کنید که در چه محلی ذخیره شود.

دیدن زمان و تاریخ - با فرمان time/ یا date/ می توانید زمان و تاریخ فعلی کامپیوتر هدف را به دست آورید.

گذاشتن پسورد برای روبات - در تنظیمات برنامه می توانید مشخص کنید که صاحب این روبات چه کسی است (یعنی ID اصلی شما)‌ و اگر کس دیگری خواست به این روبات فرمان دهد، باید پسورد وارد کند. که پسورد را هم شما تعیین می کنید. یعنی درواقع هر کسی حق دسترسی به روبات و کنترل کامپیوتر هدف را نخواهد داشت. مگر این که یا صاحب (Admin)‌ روبات باشد یا اینکه پسورد را داشته باشد. البته می توانید روبات را طوری تنظیم کنید که نیازی به پسورد نداشته باشد. که در آن صورت، هر کسی می تواند به روبایت PM داده و آن را کنترل کند.تغییر متن وضعیت روبات (Status Message) با استفاده از فرمانهای status/ و idle/ و busy/ می توانید متن وضعیت (Status Message)‌ روبات را تغییر دهید. چند نمونه:

/status Now I'm free.
/idle I'm not here.
/budy I'm busy. don't PM to me.

که همانطور که مشخص است، با فرمان status/ متن به صورت عادی در جلوی ID روبات قرار خواهد گرفت. و با Idle و Busy، نیز آیکونهای مربوط به آنها جلوی ID روبات قرار می گیرد.

لغو عملیات ارسال متن طولانی همانطور که قبلا گفته شد، چنانچه متنی که از اجرا شدن یک پیام برگردانده می شود، از یک حدی بیشتر باشد، آن پیام به صورت تکه تکه ارسال خواهد شد. در صورتی که شما حوصله نداشتید صبر کنید تا ارسال متن تمام شود، می توانید با استفاده از فرمان cancel/ ، ادامه ارسال متن را لغو کنید.

اجرای فایل در کامپیوتر هدف - با فرمان run/ می توانید یک فایل خاص را در کامپیوتر هدف اجرا کنید. این عمل معمولا بعد از انجام دستور download/ استفاده می شود. چون شما فایلی را از اینترنت دانلود کردید و احتمالا می خواهید در کامپیوتر هدف اجرا شود.

تغییر رنگ و فونت

در این نسخه، یعنی نسخه 1.1 امکان تغییر رنگ و فونت روبات ترومسنجر نیز وجود دارد. مثال

/color red
/color blue
/color green
/font Courier New

انجام کارهای متفرقه با دستورات DOS

دریافت اطلاعات شبکه 

با فرمان cmd ipconfig /all/ می توانید اطلاعاتی در مورد آدرس های IP و دستگاه های شبکه ی موجود در آن کامپیوتر بدست آورید.

با فرمان cmd netstat -na/ می توانید اطلاعات در مورد ارتباطات اینترنتی که در حال حاضر در کامپیوتر هدف برقرار شده است، به همراه پورتهای باز آن کامپیوتر داشته باشید.

دریافت اطلاعات ویندوز

با فرمان cmd tasklist/ می توانید لیست پروسه های در حال اجرا در محیط ویندوز را بدست آورید. البته این فرمان برای اجرا شدن نیاز به ویندوز XP و به بعد دارد. و در ویندوز 2000 پشتیبانی نمی شود.

با فرمان cmd ver/ می توانید ورژن ویندوزی که در کامپیوتر هدف نصب شده است بدست آورید.

با فرمان cmd WhoAmI/ می توانید ببینید که این کامپیوتر در شبکه چه وضعیتی دارد. یعنی عضو چه Domain یا Workgroup یی هست و نام کاربر فعلی وارد شده به ویندوز چیست.

دریافت اطلاعات عمومی ویندوز

IP/ - این فرمان برای به دست آوردن آدرس IP کامپیوتر هدف به کار می رود. دقت کنید که یک کامپیوتر ممکن است بیش از یک آدرس IP داشته باشد. به عنوان مثال، شما از یک اکانت Dialup برای وصل شدن به اینترنت استفاده می کنید، در حالی که کامپیوتر شما قبلا به یک شبکه محلی LAN متصل شده و IP خاص خود را دارد. در این حالت کامپیوتر شما 2 آدرس IP مختلف دارد که با یکی از آنها در شبکه محلی و با دیگری در اینترنت شناخته می شود. ترومسنجر کلیه آدرس های IP موجود در سیستم را برای شما ارسال می کند.

osname/ - نمایش نام و نسخه سیستم عامل به همراه شماره سرویس پک. به عنوان مثال: Windows Server 2003 Service Pack 1.

computername/ - این دستور، نام کامپیوتر هدف را به شما برمی گرداند. نام کامپیوتر، نامی است که آن کامپیوتر به وسیله آن در شبکه شناخته می شود. البته اگر به شبکه نیز متصل نباشد، نامی که در موقع نصب ویندوز به آن داده شده بر می گردد.

winusername/ - نمایش نام کاربر فعلی که به سیستم وارده شده است. در ویندوز XP این احتمال وجود دارد که چندین کاربر مختلف از یک کامپیوتر استفاده کنند و هر کدام با نام کاربری خود به کامپیوتر وارد شده باشند. البته در ویندوز سرور 2003 این نامه همیشه برابر با Administrator خواهد بود. چون این اکانت اصلی برای وارد شدن به سیستم است و تعریف کردن اکانت های مختلف در ویندوز 2003 سرور راحت نبوده و معمول نیز نیست.

yahooid/ - به وسیله این دستور می توانید بفهمید آخرین کسی که در آن کامپیوتر از یاهو مسنجر استفاده کرده، چه کسی بوده است. البته برای این کار باید حتما یاهو مسنجر در سیستم هدف نصب بوده و حداقل یک نفر از آن استفاده کرده باشد.

/cmd
/help
/restart
/shutdown
/screenshot
/time
/date
/cancel
/view
/run
/status
/getfile
/login
/ejectcd
/closecd
/download

برای دیدن راهنمای ساختن سرور به این صفحه از سایت سازنده مراجعه کنید

TroMessenger را می توانید از اینجا :

دانلود کنید نسخه ی 1.1 را با حجم 1.18 مگابایت

:: ساخت گالری های تصویری برای وب سایت شما توسط توسط Gena Web Gallery Creator 1.7.5 ::

برای تهیه ی گالری های تصاویر زیبا در محیط اینترنت و بر روی وب سایت خود نیاز به نرم افزاری مناسب دارید تا بسیاری از مشکلات این کار را برایتان به گونه ای ساده تر رفع نماید و اثری زیبا را به شما تحویل دهد .

Gena Web Gallery Creator نام نرم افزاری مناسب از شرکت Kozasoft Design Studio می باشد که تصاویر زیبای دیجیتالی شما را در قالب یک گالری تحت وب قرار می دهد و می توانید با آپلود بر روی هاست خود ان را برای همگان به اشتراک گذارید . برای مشاهده ی یکی از گالری های وب ساخته شده توسط این نرم افزار به این صفحه مراجعه کنید .

ویژگی های کلیدی نرم افزار Gena Web Gallery Creator :

ظاهری آسان و Visual که به آسانی قادر به انجام تغییرات در محیط گالری با استفاده از ابزار موجود هستید .

قرار دادن تصاویر به صورت ‏Thumbnail در گالری که با قرار دادن موس بر روی تصاویر افکتهای زیبایی که انتخاب کرده اید به نمایش در می آیند و با کلیک بر روی آنها تصویر مورد نظر تحت محیط گالری بزرگ می شود .

ویژگی ساخت سریع نرم افزار که تنها تغییرات را Rebuild می کند و نیازی به دوباره سازی کلی سایت نیست .

پشتیبانی فرمتهای رایج تصویری JPEG, TIFF, BMP, GIF, PNG .

دارای تمپلات ها و سبک های از پیش طراحی شده ی مختلفیست که شما از آنها برای ساخت تملات شخصی خود و یا ساخت گالری خود می توانید استفاده کنید . علاوه بر این طراحات حرفه ای وب می توانند تمپلات های صفحات HTML را نیز به تمپلات مورد نیاز این نرم افزار تغییر دهند .

FTP Client درونی .

ویژگی ساخت Slide Show و اتوران برای سی دی .

و ....

 

این نرم افزار با ویندوزهای 98/ME/2000/XP و IE 4.0 و بالتر سازگاری دارد .

Gena Web Gallery Creator را می توانید از اینجا :

دانلود کنید نسخه ی 1.7.5 را با حجم 1.56 مگابایت

کرک نسخه ی 1.7.5 نرم افزار :
http://0daycn.net/0daycn/db15658c36b61753.asp?en=key1

نسخه ی کامل آپلود شده ی نرم افزار Gena Web Gallery Creator 1.7.5 همراه با کرک با حجم 2.03 مگابایت :

http://www.filelodge.com/files/room12/302454/Gena.Web.Gallery.Creator.v1.7.5.zip

برای کرک کردن نرم افزار فایل gena.exe را در پوشه ی نصب شده ی نرم افزار به جای فایل موجود کپی نمایید !

موفق باشید Wink

طراحی و ساخت امضای الکترونیک شخصی

:: طراحی و ساخت امضای الکترونیک شخصی برای Email ها با Signature Creator 1.12.0.43 ::

وجود امضای شما در پایین نامه ها , آثار و نوشته هایتان اصلیت و اعتبار آن را به طرف مقابل می رساند . حال در دنیای الکترونیک برای نمایش امضای خود به خصوص در نامه های الکترونیک شخصی چه کنیم تا کسی به آسانی آدرس و نام ما را جعل نکند ?

Signature Creator نام نرم افزار جالب و بسیار مفیدی از شرکت ErstenWare است که به شما امکان ساخت و طراحی امضای شخصی را در محیط آشنای نرم افزار می دهد . این قادر به ساخت 2 نوع متفاوت امضای الکترونیک برای شماست :

Handwritten Signature که با تعیین فونت و اندازه و رنگ و نوع امضا قادر به ساخت و ذخیره ی تصویری از امضای مورد نظر شماست .

Email Signature که قادر به اضافه کردن نام و نام شرکت و آدرس وب سایت و Email آدرس ها و .... خواهید بود و می تواند به صورت Hyperlink باشد تا با کلیک بر روی آن کاربر به وب سایت مورد نظر شما راهنمایی شود . این نوع امضا به آسانی می تواند به ایمیل شما اضافه شود .

این نرم افزار با تمامی Email Client هایی که Email Signature را پشتیبانی می کند و ویندوزهای 98/Me/NT/2K/XP سازگار است .

 

نسخه ی کامل از نرم افزار Signature Creator 1.12.0.43 با حجم 0.8 مگابایت

نسخه ی کامل نرم افزار Signature Creator v1.12.0.4 همراه با کرک با حجم 0.8 مگابایت :
(کرک شده توسط دوست و همکار خوبمون Soda )

http://www.filelodge.com/files/room12/302454/Signature.Creator.v1.12.0.43.zip

محافظت از بخش های سیستم

:: محافظت از بخش های سیستم و بازگرداندن اطلاعات و پاکسازی هارد با DriveDiscovery 1.1 ::

آیا دیگران اجازه و امکان دسترسی به سیستم شما را دارند ؟ آیا شما از سیستمتان برای کارهای محرمانه استفاده می کنید ؟ آیا تا به حال نیاز به بازگرداندن اطلاعاتتان پاک شده ی خود داشته اید ؟ در مرود فایلهای اضافی سیستم چطور ؟ می دانید که فایلهای مزاحم و به اصطلاح زباله ی بساری در گوشاگوش هارد شما وجود دارند که می بایستی پاک شوند ؟

شرکت Notso Software محصولی کوچک , قدرتمند و چند کاره تحت عنوان DriveDiscovery عرضه کرده است که ویژگی های امنیتی گوناگونی دارد  .

ویژگی های مختلف امنیتی نرم افزار و بخش های مختلف نرم افزار DriveDiscovery :

SystemGuard Protection : بخش محافظتی سیستم برای محافظت و قفل گذاری از بخش های مختلف سیستم .

The Recycle Bin Manager : بخش مدیریت سطل آشغال ویندوز برای از بین بردن فایلهایی که به طور کامل حذف نشده اند و خالی کردن فضای بیشتر .

The Data Recovery Manager : بخش بازگرداندن مدیریت فایلهای حذف شده و پاک شده ی سیستم . بنابراین شما قادر به بازگردانی تمامی فایلهای حذف شده ی هارد خواهید بود .

The Drive Clean-up Manager : برای پاکسازی و Clean up ویندوز برای بازکدرن فضای بیشتری از هارد با حذف فایلهای بیهوده ی درایو ها .

Deep Clean & Defragmentation : بخش Defragmentation برای تفرق زدایی وDefrag کردن و بهبود کیفیت هارد شما .

 

نسخه ی کامل نرم افزار DriveDiscovery 1.1 با حجم 1.2 مگابایت

نسخه ی کامل آپلود شده ی نرم افزار DiskDiscovery 1.1 همراه با کرک با حجم 1.2 مگابایت :
http://www.filelodge.com/files/room12/302454/DriveDiscoveryv1.1.zip

براقراری ارتباط و گفتگو میان سیستم های یک شبکه

:: براقراری ارتباط و گفتگو میان سیستم های یک شبکه توسط پیام رسان Bopup Messenger v4.2.1.3034 ::

در یک شبکه کامپیوتری ایجاد ارتباط بین سیستم ها می تواند کمک بسیاری به مدیریت هرچه بهتر و بهبود کارایی آنها کند .

Bopup Messenger نرم فزار قدرتمندی از شرکت B-Labs Software است که امکان ایجاد ارتباط بین سیستم ها برای گفتگو و با خبر سازی یکدیگر و ... را در یک شبکه ی LAN پدید می آورد . ایجاد چنین ارتباطی بین سیستم ها به مدیریت آن کمک بسیاری می کند و بسیاری از مشکلات و کارها را ساده تر و سریعتر حل می نماید .

ویژگی های کلیدی نرم افزار Bopup Messenger ‍:

ظاهر آسان وآشنای  Messenger مانند نرم افزار که پیامهی شما به آسانی در پنجره های گوناگون باز شده و به دست شما می رسد .

توانایی Scan سیستم های شبکه در هر زمان که به شما اطلاعات کافی را در مورد سیستم های آنلاین و اکتیو موجود در شبکه می دهد .

با نصب این نرم افزار یک آیکون به محیط Network Neighborhood شما اضافه شده که با کلیک بر روی آن بلافاصله قادر به ارسال پیام به سیستم های مورد نظر خود خواهید بود .

ظاهر چند زبانه ی نرم افزار کار آن را برای برقراری ارتباط با افراد مختلف ساده تر کرده است .

نمایش جزییات کاربر و نام کاربری که به شما پیغام فرستاده است .

توانایی Block کردن بسیاری از نامها برای دریافت نکردن پیغام از آن سیستم ها .

توانایی Automatic Answering که به شما امکان پاسخ خودکار تمامی پیامهایی که دریافت می کنید را بر اساس آنچه از قبل تعیین کرده اید می دهد .

و .....

 

Bopup Messenger را می توانید از اینجا :

دانلود کنید نسخه ی 2.1 را با حجم 5.1 مگابایت

کرک برای نسخه ی 4.2.1.3034 از نرم افزار :
http://crackserver.com/pages_cracks/Bopup.Messenger.v4.2.1.3034.Regged-iNFECTED.rar.htm

نسخه ی کامل آپلود شده ی نرم افزار همراه با کرک با حجم 4.7 مگابایت :

http://www.filelodge.com/files/room12/302454/Bopup Messenger.4.2.0.2229.zip

تبدیل کامپیوتر به تلفن

:: تبدیل کامپیوتر به تلفن و شماره گیری توسط آن با Express Dial Telephone Dialer 1.14 ::

استفاده های مختلف و بهره گیری کامل از امکانات مختلف Modem مورد علاقه ی بسیاری از کاربران است . یکی از توانایی های عمده ی مودم ویژگی شماره گیری و برقراری ارتباط است . آیا شما هم مایلید که از این ویژگی مودم برای تبدیل کامپیوتر به یک تلفن با امکانات , در مواقع مورد نیاز استفاده نمایید ؟

شرکت نرم افزاری NCH که نرم افزارهای قدرتمند مختلفی را در ارتباط با مودم و تلفن عرضه کرده است , محصولی کوچک و در عین حال مفید و قدرتمند تحت عنوان Express Dial Telephone Dialer داراست که به شما امکان تبدیل سیستم را به یک تلفن برای شماره گیری و برقرای تماس با دیگران می دهد .

Express Dial Telephone Dialer چه ویژگی هایی دارد ؟

قادر به شماره گیری برای شما از طریق PC به شماره های مختلف برای برقرای ارتباطی با کیفیت می باشد که لازمه ی این امر تنها یک Headset است .

ضبط نامحدود شماره های مورد علاقه شما در دفترچه تلفن و شماره گیری سریع آنها .

بی نیاز از هرگونه تنظیمات و ایجاد تغییرات .

سادگی استفاده از نرم افزار و سازگار با تمامی نسخه های ویندوز 95/NT4/98/2000/Me/XP/2003 .

و ....

 

Express Dial Telephone Dialer را می توانید از اینجا :

دانلود کنید نسخه ی 1.14 را با حجم 0.18 مگابایت

سریال نسخه ی 1.14 نرم افزار ( کرک شده توسط دوست و همکار خوبمون Soda ) :
Name : UnREal Team - Soda
Location : www.2baksa.net
ID-Key : 99952-ekwpco

نسخه ی کامل آپلود شده ی نرم افزار Express Dial Telephone Dialer 1.14 همراه با سریال با حجم 0.18 مگابایت :
http://www.filelodge.com/files/room12/302454/Express.Dial.v1.14.zip

 

:: مشاهده ی متون آهنگ ها در پخش کننده های رایج با VividLyrics 2.

 

گوش دادن به آهنگ های خارجی زمانی لذت بخش تر خواهد بود که شمات به طور کامل متوجه ترانه و زبان خواننده بشوید , حتی در صورت تسلط کافی به زبان انگلیسی نیز در شنیدن آهنگ ممکن است متوجه بسیاری از کلمات و یا قسمتها نشوید . به این دلیل است که بسیاری از افراد علاقمند حتما متن ترانه های خوانندگان مورد علاقه خود را پیدا کرده و مطالعه می کنند .

VividLyrics نام نرم افزار جالب و مفیدیست که با افزوده شدن به نرم افزار های رایج پخش کننده ی موسیقی امکان نمایش متن آهنگ ها را نیز برای شما به گونه ای زیبا پدید می آورد .

برخی از ویژگی های نرم افزار VividLyrics :

سازگاری با نرم افزار های Windows Media Player 9/10 و Winamp 5 .

پشتیبانی فرمتهای karaoke مانند : VL, LRC, TXT, MID, KAR

تنظیم زمان برای نمایش خودکار ترانه ها و تعویض بخشهای مختلف آن .

نمایش تراته به شیوه های مختلف .

افکتهای گوناگون و تصویر پس زمینه .

و ....

VividLyrics را می توانید از اینجا :

دانلود کنید نسخه ی 2.51 را با حجم 1.7 مگابایت

شماره سریال نسخه ی 2.51 نرم افزار :
Name : 1dar1.Com
Serial : 0035-0381-0059-4632

نسخه ی کامل آپلود شده ی نرم افزار VividLyrics 2.51 همراه با سریال با حجم 1.6 مگابایت :
http://www.filelodge.com/files/room12/302454/VividLyrics.v2.51.zip

 

ثبت خاطرات روزانه در دفترچه خاطراتی امن

:: ثبت خاطرات روزانه در دفترچه خاطراتی امن , چند رسانه ای و بسیار زیبا با XMultimediaDiary 1.2 ::

همیشه ما دفترچه خاطرات را به عنوان کتابچه و یا یادداشتهایی که با خواندن و مرورشان به یاد خاطرات تلخ و شیرین گذشته می افتادیم نگاه می کردیم  . این یادداشت ها و خاطرات که برای هر شخص ارزش بسیار بالایی دارد میتوانند از دنیای واقعی وارد دنیای الکترنیک نیز بشوند و علاوه بر امنیت بالای نگه داریشان , از زیبایی ها و بیان احساسات واقعی تری برخوردار گردند .

شرکت XDeskSoft نرم افزار دفتر خاطرات و ثبت اطلاعات الکترونیکی زیبا , خلاق و بسیار مفیدی تحت عنوان XMultimediaDiary داراست که به شما امکان قبت خاطرات و اطلاعات را در محیطی چند رسانه ای و زیبا با امکانات متفاوت می دهد . بلی با استفاده از این دفترچه خاطرات زیبا تمامی امکانات زیبای صوتی و تصویری را به داخل خاطرات خود آورده و از روح تازگی آن لذت ببرید .

برهی ویژگی های کلیدی نرم افزار XMultimediaDiary :

Completely Support Multimedia information - پشتیبانی کامل فرمتها و اشیا چند رسانه ای در محیط دفترچه شما که به شما امکان اضافه کردن موسیقی , شکلک های زیبای متحرک , تصاویر گوناگون , فیلم ها و کلیپ ها, فیلم های زیبای فلش و افکتهای زیبای آن , لینک های مختلف و همچنین نشانه های مختلف زیبای وضعیت آب و هوا را می دهد .

Publish to MSN Spaces blog - توانایی انشار نوشته های شما بر روی بلاگ های وبسایت MSN و دراختیار عموم گذاردن آنها .

Shareable diary - دیگر ویژگی خوب خاطرات نوشته شده در این نرم افزار قابلیت انتشار آسان آنهاست که این نرم افزار با استفاده از Email Sender درونی خود به شما امکان فرستادن خاطرات زیبای خود را به ایمیل آدرس های گوناگون و جتی انتشار آنها به صورت یک صفحه ی زیبای HTML می دهد . ( مشاهده ی نمونه ی ساخته شده )

Secret & Secure - امنیت اطلاعات در این نرم افزار از ویژگی های خوب آن است که قبل از کار با آن هر کاربر می بایستی یک اکانت جدا گانه با پسورد شخصی بسازد تا فرد دیگری قادر به دسترسی به اطلاعات شخصی درون نرم افزار نباشد . گرفتن بک آپ و نسخه ی پشتیبان به صورت خودکار از دیگر ویژگی های این بخش است .

Quickly and easily search - دارای یک موتور جستجوی قوی درونی که امکان جستجوی خاطرات را بسیار آسان می کند .

Stylish interface - ظاهر زیبا و ویستا مانند .

و ......

 

XMultimediaDiary را می توانید از اینجا :

دانلود کنید نسخه ی 1.2 را با حجم 3.7 مگابایت

کیجن نسخه ی 1.2 از نرم افزار :
http://crackserver.com/pages_cracks/XMultimediaDiary.v1.2.WinALL.incl.Keygen-NGEN.rar.htm

نسخه ی کامل آپلود شده ی نرم افزار XMultimediaDiary 1.2 همراه با کیجن مورد نیاز با حجم 3.8 مگابایت :

http://www.filelodge.com/files/room12/302454/XMultimediaDiary.v1.2.zip

پسورد : www.1dar1.com

موفق باشید Wink

1 2 3 >>