راز و رمز کامپیوتر

:: قرآن مجید همراه با ترجمه ی انگلیسی

 

شرکت IslamaSoft در انگلستان نرم افزاری بسیار ارزشمند با نام The Noble Quran عرضه نموده است و این کتاب آسمانی و مقدس را در قالب یک نرم افزار با ویژگی های بسیار مفید در اخیار مسلمانان علاقمند قرار داده است .

برخی از ویژگی های این نرم افزار ارزشمند :

این نرم افزار تمامی آیات و سوره ها را علاوه بر نسخه ی اصلی و عربی آن , برای شما به زبان انگلیسی به نمایش در می آورد .

توضیحات مکمل و گسترده در مورد هر سوره : مکی و مدنی بودن آن , شان نزول آیات , خلاصه و .......

مجهز به موتور جستجوی قدرتمند و سریع با امکانات گوناگون.

ظاهری بسیار آسان و آشنا و Explorer مانند و تنها با یک کلیک سوره ی مورد نظر خود را انتخاب و مطالعه نمایید .

دارا بودن ترجمه ی تحت الفظی عربی و انگلیسی

این نرم افزار با ویندوز های  98, NT, ME, 2000, XP سازگاری کامل دارد و کاملا رایگان است .

The Noble Quran را میتوانید از اینجا :

دانلود کنید نسخه ی 3.0 را با حجم 2.0 مگابایت

:: نسخه ی 2006 از بسته ی امنیتی قدرتمند سیمانتک ! Norton Interne

 

کمپانی بزرگ سیمانتک همه ساله با عرضه نسخه ی جدیدی از بسته ی نرم افزاری قدرتمند امنیتی خود با نام Norton Internet Security بسیاری از نیازهای امنیتی کاربران اینترنت را رفع می نماید . نسخه ی 2006 این بسته ی امنیتی که به تازگی از سوی کمپانی سیمانتک عرضه شده است , شامل آخرین نسخه ها از 5 نرم افزار قدرتمند امنیتی این شرکت است !

با هم به معرفی اجمالی این 5 نرم افزار می پردازیم :

Norton AntiVirus™ 2006 : آخرین نسخه یکی از قدرتمند ترین و محبوب ترین ویروس کش های دنیا که از توسط دیتابیس قدرتمند خود در شناسایی انواع ویروس , از سیستم شما در مقابل هر نوع ویروس و تروجان و کرم محافظت به عمل می آورد .

Norton™ Personal Firewall : دیوار آتش قدرتمند سیمانتک که از سیستم شما در مقابل خطرات و نفوذها محاظفت به عمل آورده و به نظارت و کنترل بر نرم افزارهایی را که به اینترنت وصل می شوند می پردازد .

Norton™ Privacy Control : با مخفی کردن سیستم شما از دیدگاه هکر ها امنیت را برای شما می آورد و همچنین از اطلاعات مهم شما محافظت در قبال دزدی های اینترنتی محافظت به عمل می آورد . همچنین سایر مسائل امنیتی مانند رد پاهای فعالیت های شما را نیز مدیریت و محاظفت و در صورت نیاز نابود می کند .

Norton AntiSpam™ : ضد Spam قدرتمند شرکت سیمانتک که به با دیتابیس قدرتمند خود مانع از ورود بسیاری از نامه های تبلیغای و یا مزاحم به Email شما می شود !

Norton™ Parental Control : نرم افزار کنترل والدین که امکان فیلتر کردن انواع سایتها , نرم افزارها و ایجاد محدودیت های مختلف برای دسترسی به کامپیوتر را به وجود می آورد .

سایر حزییات در مورد این محصول قدرتمند....

نسخه ی 2006 از این نرم افزار تنها با ویندوزهای Xp و 2000 حرفه ای سازگار است !

نسخه ی کامل را میتوانید از آدرسهای زیر با حجم 363 مگابایت و به صورت 7 لینک 49 مگابایتی و 1 لینک ( هشتم ) 20 مگابایتی در یافت نمایید !


لیست لینکها در این صفحه از بخش انگلیسی سایت :
ورود به سایت

:: تعمیر رجیستری و افزایش سرعت سیستم توسط Registry Compressor 2.

 

Registry Compressor نام نرم افزار مفیدی برای بهینه سازی رجیستری ویندوز و افزایش سرعت و کارایی سیستم عامل شماست . این نرم افزار با پیدا کردن ورودی های خالی و غیر استفاده و پاک سازی اونها حجم رجیستری شما رو کاهش داده و سرعت دسترسی به اطلاعات رو افزایش خواهد داد .
چرا به این نرم افزار نیاز داریم ؟
با نصب نرم افزار های مختلف اطلاعات جدیدی به رجیستری ویندوز شما اضافه میشود و این موضوع باعث افزایش حجم رجیستری شما خواهد شد . ساختار رجیستری به شکلی است که با حذف چند نرم افزار ، حجم رجیستری کاهش پیدا نمیکند و اطلاعات زاید همیشه همراه رجیستری ویندوز خواهد بود .
قابلیت های کلیدی :
پاکسازی رجیستری از اطلاعات غیر ضروری ، کاهش حجم رجیستری ، افزایش سرعت دسترسی به اطلاعات رجیستری و افزایش کارایی سیستم عامل شما . افزایش سرعت بوت و ...
دانلود کنید با حجمی حدود 1.66 مگابایت

کرک :

http://www.crackdb.com/Rose.City.Registry.Compressor.v2.01.69.torrent/
get_17462_Rose.City.Registry.Compressor.v2.01.69_crack.html

:: Spinach AntiSpyware 1.58 ضد جاسوسی حدید و قدرتمند ::

 

Spinach AntiSpyware ضد جاسوس جدید و قدرتمندیست که توانایی نابود سازی بیش از 25000 انواع نرم افزار مضر و خرابکار و جاسوسی و تبلیغاتی مانند انواع  spyware, adware, keylogger ها, browser hijacker ها, tracking cookie ها, and trojan ها را داراست .

 با هم به هم به بررسی برخی ویژگی های کلیدی این ضد جاسوس جدید بپردازیم :

توانایی کشف و نابود سازی بیش از 25000 انواع نرم افزار جاسوسی و مخرب ...

سرعت بالا در Scan سیستم که نسبت که در چند دقیقه و بدون مصرف مقدار زیادی از حافظه و CPU شما به Scan کل سیستم می پردازد به طوری که در حین Scan نیز شما میتوانید به کارهای دیگر خود برسید .

Update روزانه که شما میتوانید توسط Spinach از آخرین تهدید ها و روز باخبر شده و به مقابله با آنها بپردازید .

بخش Cookie Protection که در 3 مرحله راه ورود هر نرم افزار مخرب را به سیستم شاسایی و مسدود می کند .

به صورت Live Protection فعالیت های سیستم به ویژه  بخش های Windows System , Internet Explorer و نرم افزارهای کاربردی را تحت نظارت دارد و از آلودگی سیستم شما پیشگیری می کند .

مصون کردن سیستم شما در مقابل انواع تهدید های شناسایی شده !

نابود سازی Browser Hijaker ها و تعمیر Browser شما و .........

 

Spinach AntiSpyware را میتوانید از اینجا :

دانلود کنید نسخه ی 1.55 را با حجم 2.9 مگابایت

SWF Toolbox 2.7.0.15

:: SWF Toolbox 2.7.0.15 مجموعه ای از ابزارهای تبدیل فایلهای فلش از شرکت Eltimaُ ::

فرمت محبوب SWF فلش یکی از رایجترین فرمتها در اینترنت می باشد و بسیاری اوقات برایتان پیش می آید که نیاز دارید این فرمت را به یک فرمت گرافیکی دیگر مانند فرمتهای ویدیویی و یا انیمشین GIF و .... تبدیل نمایید .

شرکت Eltima با ارائه ی یک بسیته ی نرم افزار کمکی فلش با نام SWF Toolbox بسیاری از این نیازهای کاربران را حل نموده است .

ویژگی های کلیدی نرم افزار SWF Toolbox :

قادر است با تبدیل فایلهای SWF شما به Project های EXE نیاز شما را از وجود Flash Player در ویندوز های مختلف برای پخش فایل فلش رفع نماید . همچنین در ساخت Projector حرفه ای عمل کرده و به شما امکان ایجاد ایکون ها و رنگ و سایز و مکان باز شدن آن در مونیتور و حتی تاریخ انقضا ی آن را می دهد !

تبدیل Projector های EXE به فایل SWF !  از این پس هر فایل فلش را به صورت اجرایی مشاهده نمودید به آسانی آن را به الت طبیعی بازگردانید و مورد استفاده قرار دهید .

دیگر فایلهای فیلم ها و انیمیشن های فلش شما منحصر به کامپیوتر نخواهند بود , با این نرم افزار فرمت SWF را به AVI تبدیل کنید و در پلیر خانگی خود تماشا نمایید !

تبدیل فرمت فایل SWF شما به فرمت انیمیشن GIF با همان فریم ها , همچنین تبدیل تک تک فریم های SWF به فرمتهای bmp/jpeg .

قادر به بازکردن قفل SWF های محافظت شده می باشد و می تواند حجم فایل فلش شما را کاهش دهد .

ویژگی پشتیبانی Batch Conversion و Drag&Drop و محیط آسان و آنای نرم افزار همچنین مجهز بودن به Player درونی و ......

 

SWF Toolbox را میتوانید از اینجا :

دانلود کنید نسخه ی 2.7.0.15 را با حجم 3.7 مگابایت

:: ارسال و دریافت فکس توسط کامپیوتر با نرم افزار Snappy Fax 3.59

 

به جز اتصال به اینترنت از مودم خود چه استفاده ای می کنید ؟ مودم شما قادر است بسیاری کارهای دیگر مانند عمل نمودن به عنوان یک تلفن خانگی تمام عیار با تمام امکانات و یا جایگزینی مناسب برای دستگاه فکس شما باشد ! اجرای این ویژگی های مختلف نیازمند وجود نرم افزار های مورد نظر است .

شرکت SnappySoftware نرم افزار قدرتمندی با نام Snappy Fax داراست حدود که 7 سال است در زمینه ی ارسال و دریافت فکس توسط کامپیتر پیشتاز است .

برخی ویژگی های نرم افزار Snappy Fax :

ارسال فکس از هر نرم افزار ویندوز , دریافت مستقیم فکسها به داخا کامپیتر شما , Forward نمودن خودکار و قابل تنظیم فکس ها به هر شماره ی فکس دیگری و یا هر تعداد Email آدرسی ( مناسب برای زمانهایی که شما در کنار سیستم خضور ندارید ) , Fax تصاویر بلافاضله پس از Scan و Edit نمودن آنها توسط Scanner , دارای ابزارهای گوناگونی برای ویرایش فکس خود , مجهز به دیکشنری برای تشخیص لغات سالم و یا ناسالم و ....

 

برای کار با این نرم افزار تنها نیاز به یک Fax Modem است و با تمامی ویندوز های نیز سازگاری دارد .

نسخه ی کامل نرم افزار با حجم 5.1 مگابایت :
http://down1.pcpop.com/Down/2005/11/Snappy%20Fax%202000%20v3.59.1.1%20Final.ENG.zip